Jak wybrać odpowiednie buty do gry w golfa ?

Możesz być początkującym lub zaawansowanym golfistą, ale znalezienie odpowiednich butów do golfa nie jest dla nikogo łatwym zadaniem. Ale jedną rzecz musisz sobie wcześniej uświadomić – spędzisz kilka godzin grając w tych butach które kupisz.. Dlatego ważne jest, aby czuć się w butach komfortowo, co oznacza ze buty musza buty golfowe musza być wygodne, wodoodporne i stylowe. W naszym sklepie golfowym znajdziesz takie buty które będą najlepiej dopasowane do rund golfa.

FootJoy Tour-S

FootJoy Tour-S

Znajdziesz szeroką gamę od tanich butów po naprawdę ekskluzywne modele. W męskim i damskim stylu, ze skóry lub z zaawansowanych materiałów syntetycznych. W ofercie również akcesoria w postaci kolców, toreb na buty, sznurowadeł oraz skarpet golfowych. Od marek takich jak Nike, Gfore i FootJoy, Kliknij wybraną kategorię artykułów golfowych.

FJ_buty-golfhelp

FJ_buty-golfhelp

Golf to spacer. Podczas gry całą część spędzisz na własnych nogach. Dzięki temu odpowiednie obuwie jest niezbędne dla Twojego komfortu i wydajności. Buty do golfa  są wykonane z wielu różnych materiałów, kształtów, rozmiarów i kolorów, wszystko po to, abyś czuł się komfortowo i dobrze wyglądał, na polu golfowym, czy w klubie golfowym

FJ_BUTY-D0-GOLFA

FJ_BUTY-D0-GOLFA