Koszulki z nadrukiem – dla firm i nie tylko

Koszulki męskie z nadrukiem

 

Koszulki z męskie z nadrukiem mogą być świetnym prezentem dla bliskiej osoby lub gadżetem reklamowy. Koszulka męska to podstawa garderoby u każdego mężczyzny. Dlatego jeśli myśli o prezencie dla bliskiej osoby: brata, kolegi, męża czy ojca to koszulka męska będzie świetnym rozwiązaniem. Koszulki męskie można kupić w wielu sklepach z nadrukiem, Nadruk może być spersonalizowany, z logiem ulubionego piłkarskiego klubu lub ze śmiesznym motywem. Możesz wybrać  kolorowe bawełniane t-shirty z napisami, męskie gładkie podkoszulki czy sportowe koszulki na trening. Jeśli jednak jesteś właścicielem firmy, pracownikiem marketingu to pomysł o koszulce męskiej z nadrukiem dla swoich pracowników lub jako gadżet marketingowy .

Koszulki męskie z nadrukiem w logo firmy noszone przez pracowników dają świetna wizytówkę firmy i na pewno pracownik lepiej będzie utożsamiać się z firmą i jej wartościami. Koszulki z nadrukiem z logo firmy mogą być używane w różnych branżach, od branży reklamowej, sklepów czy w branży budowlanej. Szczególnie w branży budowlanej ważne jest aby koszulki męskie były  wysokiej jakości i spełniały normy bhp odzież bhp, Ciekawa oferta tego typu produktów jest w sklepie https://brandix.eu/szukaj?controller=search&s=bhp Koszulki męskie można wybrać  w różnych kolorach i rozmiarach. Sklep posiada zarówno standardową rozmiarówkę, jak i odzież roboczą 5xl.

Szeroka gama odzieży w tym odzież robocza odblaskowa sprawdzi się w okresie jesienno-zimowym, kiedy trzeba pracować po zmroku . Ważne aby pracownik firmy budowlanej posiadał również odzież przeciwdeszczową, nie tylko koszulki męskie  czy kamizelki do codziennej pracy ale również kurtki przeciwdeszczowe. Kamizelki golfowe zawsze powinny mieć odblaski a kolory powinny być intensywne. Dodatkowo należy pamiętać o personalizacji. Na ubraniach może być naniesione logo ale możliwe są także do wykonania nadruki z napisami stanowisk pracy: Pielęgniarka, Fizjoterapeuta, Ratownik, Kierownik budowy, Strażak, Ochrona, Szef Kuchni, Kierownik Sali, Kelner, Barman)